1. Усі користувачі даного ресурсу висловлюють свою згоду, що він був створений та діє тільки з метою надання допомоги тим користувачам, які займаються консалтинговою діяльністю у сфері навчання та будь-якої іншої сфери бізнесу; які зацікавлені в отриманні консультацій різного роду у сфері навчання та будь-якої іншої сфери бізнесу; які мають намір використовувати отриману інформацію виключно з метою власного розвитку, підвищення рівня навичок, перевірки виконаних або підготовчих до виконання робіт.

2. Матеріали, які розташовані на даному сайті, призначені для використання винятково як навчальні приклади для ознайомлення в особистих цілях. Сайт не несе ніякої відповідальності за зміст матеріалів, а також наслідків, які можуть виникнути внаслідок їхнього використання.

3. По закінченню гарантійного терміну (14 днів з моменту придбання роботи на сайті). Компанія відповідальності за  роботу не несе, тому всі зауваження і претензії прохання вирішувати у вказаний термін.

4. Всі матеріали, які були розміщені на даному ресурсі, можуть бути використані виключно в ролі додаткового засобу для вирішення завдань користувача, якісного збору інформаційного матеріалу. 

5. Користувач не несе зобов’язань використання наданих матеріалів як джерела інформації, що містить думку та оцінку, з якими він не погоджується. Користувач має право самостійного видозмінити, переробити матеріал на власний розсуд. Користувач має право створювати свої власні твори на основі отриманого матеріалу, висловлювати згоду чи незгоду з висновками та позицією виконавця роботи.

6. Усі роботи, необхідні потреб освітніх установ відповідно до наукового чи освітнього плану, роботодавця чи інших осіб, замовники зобов’язуються виконувати самостійно чи з тією мінімально необхідною допомогою, яка є необхідною і зменшує частку особистого внеску замовника у виконання роботи. Дані, що стосуються конкретних підприємств, назви підприємств, імена є вигаданими; будь-який збіг – випадковий.

7. Користувач ресурсу зобов’язується пам’ятати про норми моральності та моралі, діяти сумлінно, дотримуватися своїх і чужих прав, не вчиняти дії, що суперечать закону.